+421 901 775 071 bikers@bikers.sk
Vyberte stranu

V Dunajskej Strede nájdete niekoľko kaviarní. V úzkej skupine tých štýlových je naša Bikers’s Corner Café. Originálny interiér v motorkárskom štýle sa zrodil v hlavách majiteľo. Kaviareň je v blízkosti mestského parku, autobusovej a vlakovej stanice majiteľov. Pohodlné sedenie v miestnosti s kvalitne zladeným drevom, kovom a sklom Vám prináša kvalitný pocit ležéru k vychutnaniu Vášho obľúbeného nápoja.

V BCC na Vás čaká príjemný personál s bohatou ponukou osviežujúcich nápojov, kvalitných drinkov, kávy, čajov a v neposlednom rade širokým výberom z čokoládových nápojov. U nás nájdete príjemné posedenie pre Vaše stretnutie s Vašim známym, ale aj priestor pre nikým nerušené obchodné rokovanie s Vašim partnerom.

Káva

Káva Montecelio je zložená z výberu tej najlepšej Arabicy. Tento produkt bol vytvorený pre skutočných milovníkov kávy a náročných klientov, ktorí ocenia jedinečnú chuť Arabicy v jednej šálky kávy. Kávu v Biker’s Corner Café Vám podávame s láskou k tomuto lahodnému nápoju s profesionálnym servisom.

Čaj

Dôležitou súčasťou našej kaviarne bola správna voľba toho pravého čajového servisu. Práve preto Vám vieme ponúknuť kvalitný koncept sypaných čajových zmesí. Netradičné šálky podtrhujú kvalitu, navodia príjemnú náladu a pohodu nad šálkou čaju Montecelio.

Čokoláda

Cras semper dictum lectus ac bibendum. Sed id massa vel lorem laoreet molestie. Nullam vulputate lacus at mauris molestie porttitor.